Monday, October 10, 2005

London ja skype

Lubasin pikemalt rääkida uuest kodust, aga lükkan selle veelgi edasi, sest kolin sinna alles nädala pärast. Eks ma siis muljetan majanaabritest ja üldse elust-olust.

Kuid on teisi uudiseid, mida tahaksin jagada.
Nimelt, olles pidevalt hädas oma läpaka ja skype'i koostööga ja mõneks ajaks loobudes üritamast seda toredat programmi kasutada, otsustasin iirimaal uuesti proovida. Motivatsioon väheke suurem siin. Igatahes installisin endale skype uuesti ja eile katsetasin seda esimest korda ja see kukkus välja päris toredasti. Rääkisin juttu oma kalli sõbra Triinuga, kes praegu õpib Rootsis. Igatahes rääkisime oma elust võõral maal ja siis tuli välja, et tal järgmine nädal vaba ja et tahaks kuhugi sõita. Plaan oli tal Londonisse minna. Mina siis kohe, et äkki hoopis Dublinisse. Uurisime lennupileteid ja puha.

Igatahes, kuna mina tahan ka Londonit hullult näha, siis otsustasime, et lähme koos Londonisse. Yuhuuuuu....ma sõidan nädala pärast Londonisse. Ja peale selle, et Triinuga saame kokku, näen ära ka oma kalli tädipoja Veiko, kes elab Londonis. See saab tore reis olema....

0 Comments:

Post a Comment

<< Home